Jdi na obsah Jdi na menu

Znovuotevření MŠ od 25.5.- alergie dítěte

Vážení rodiče, informujem Vás o ranním filtru dítěte v době docházky od 25.5. 2020 do MŠ:

Alergie - prevence záměny příznaků s Covid - 19

Jakmile rodiče ráno, při předání dítěte, sdělí učitelce, že dítě má alergii (vleklé rýmy, déletrvající kašel, opakující se sípavé dýchání, vznik kožních kopřivek nebo zvracení a průjem po požití nějaké stravy či léku) musí být přítomnost alergie prokázána tím, že je dítě odborně sledováno u lékaře, který má specializaci pro obor alergologie a klinické imunologie. V takovém případě přinese třídní učitelce lékařskou zprávu, která se tak stane součástí dokumentace dítěte - posudek o zdravotním stavu dítěte.

Při lékařsky nepotvrzené alergii (rýma, kašel) se bude v ranním filtru jednat o možný příznak virového onemocnění a dítě nebude bez lékařského potvrzení do školky přijato.

Děkujeme za pochopení

 

Statistiky

Online: 6
Celkem: 748375
Měsíc: 4162
Den: 179

Archiv

Kalendář
06 / 2023

Fotoalbum