Jdi na obsah Jdi na menu

Co nás čeká v Květnu a Červnu 2016

CO NÁS ČEKÁ V KVĚTNU 2016

11. 5. POLODENNÍ VÝLET LODÍ ARNOŠT DO KUNĚTIC (OBĚ TŘÍDY) OD 9:30 HOD.

12. 5. EKOCENTRUM PALETA – „CHLEBA“ OD 10:10 HOD. (1. TŘÍDA)  

17. 5. KC HRONOVICKÁ – VESELÁ POUŤ OD 10:00 (1. TŘÍDA)

18. 5. FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ NA KOLEKTIVNÍ  FOTOGRAFII OD 10:00 HOD. (OBĚ TŘÍDY)

19. 8. KAVÁRNIČKA PRO MAMINKY OD 16:00 2. TŘÍDA, OD 16:20 HOD 1. TŘÍDA   

23. 5. CELODENNÍ VÝLET DO SLOUPNA U NOVÉHO BYDŽOVA – PROGRAM PERÁTSKÉ    

            DOVÁDĚNÍ (OBĚ TŘÍDY)

25. 5. O VELIKÉM ŠNEKOVI – DIVADLO V MŠ OD 8:30 HOD. (OBĚ TŘÍDY)

26. 5. EXKURZE DO NEMOCNICE OD 9:30 HOD. (1. TŘÍDA)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

CO NÁS ČEKÁ V ČERVNU 2016

1. 6. OSLAVA MDD V MŠ DOPOLEDNE

8. 6. EKOCENTRUM PALETA – PROGRAM VODA OD 10:10 HOD. (1. TŘÍDA)

16. 6. ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY OD 16:00 HOD.

 

Archiv

Kalendář
duben
2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Kontakt

Kontakt

MŠ Češkova
Češkova 1985
Pardubice 53002

602 482 425 , 466 303 764

msceskova@seznam.cz

Statistiky

Online: 13
Celkem: 848425
Měsíc: 16539
Den: 897