Jdi na obsah Jdi na menu

znovu otevření školy - podmínky

 

Vážení rodiče informujeme Vás:
V případě, že se otevřou třídy pro děti s povinným předškolním vzděláváním / týká se dětí, které půjdou letos k zápisu do ZŠ, tedy část dětí ze třídy Delfínků/ a to dle ministerstva školství lze předpokládat s termínem od 12.4.2021, bude provoz třídy v tomto režimu:

  • 1. Vstup do budovy školky budou mít i rodiče dětí, ale za předpokladu, že budou dodržovat tyto pravidla: dezinfekce rukou při vstupu do budovy, rozestupy alespoň 2 metry od ostatních dětí a rodičů na chodbách a v šatnách, zakrytí nosu a úst respirátorem, předávání dětí u dveří do třídy. Vstup do tříd je zakázán.
  • 2. Děti, dle metodiky MŠMT, budou po celou dobu pobytu v prostorách školky nosit roušky.
  • 3. Děti budou 2x týdně testovány antigenními testy. O způsobu testování Vám dáme včas vědět.


Žádáme Vás, abyste nám odpověděli prostřednictví mailu, zda Vaše dítě bude od termínu 12.4. docházet na povinné předškolní vzdělávání nebo zda vůbec Vaše dítě nastoupí, kdyby se termín posunul. Zasílejte jak přítomnost dětí, tak i nepřítomnost do 7.4.

V případě, že Vaše dítě na povinné předškolní vzdělávání chodit do MŠ nebude, bude nutné dítě písemně ze vzdělávání omluvit, a to i s odůvodněním. Omluvenky zasílejte mailem.

Sledujete www stránky školy, kde se dovíte, zda se třídy pro děti od 12.4. otevřou nebo zda se otevření bude posouvat. V současné době není termín oficiální, ale pouze orientační. Bude záležet na epidemické situaci v ČR.

Harmonogram a režimové opatření při znovu otevření škol vydané ministerstvem školství : podmínky znovu otevření mateřské školy

Hodně zdraví a sluníčka Vám a dětem - Fišerová Šárka, ředitelka školy

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 649307
Měsíc: 4760
Den: 195

Archiv

Kalendář
04 / 2021

Fotoalbum