Uzavření mateřské školy od 1. 3. 2021 a vyplnění OČR

Vážení rodiče, na základě usnesení vlády je naše mateřská škola uzavřena od 1. 3. 2021

• Děti s povinným předškolním vzděláváním z 1. oddělení (třída delfínků) se budou vzdělávat distančně. Úkoly pro děti najdete na webových stránkách, ale i ve Vašich emailech.
  • V případě, že nemáte možnot si některé úkoly vytisknout, domluvte se na osobní schůzce se svými učitelkami, které Vám úkoly v tištěné podobě přichystají a Vy  si je vyzvednete ve školce.
  • Splněné úkoly děti donesou po znovuotevření školky.
  • Sledujte stránky školy, abychom Vás nadále mohli informovat, kdy se opět setkáme.
  • Tiskopis pro OČR si stáhněte z www stránek OSSZ, vyplňte a po ukončení OČR předejte svému zaměstnavateli,     mateřská škola OČR nevydává a ani nedává na tiskopis razítko školy.
  • Do kolonky název školy - Mateřská škola Pardubice, Benešovo náměstí 2115, IČO 64243095, PSČ 530 02
  • do kolonky "důvod uzavření" napište "uzavření školy z důvodu usnesení vlády o přijetí krizového opatření ze dne 26.2.2021 č. 200

Celkem: 649304
Měsíc: 4758