Jdi na obsah Jdi na menu

TESTOVÁNÍ DĚTÍ!!!

TESTOVÁNÍ DĚTÍ V MŠ ČEŠKOVA

se bude konat každé pondělí a čtvrtek ráno v šatně 2. třídy, kde provede rodič dítěti výtěr z nosu a odevzdá jej zaměstnanci MŠ. Rodič vyčká na výsledek testu 15 – 20 minut s dítětem na školní zahradě. Pokud bude mít dítě negativní test, půjde si jej rodič převléknout do šatny 1. třídy a předá jej paní učitelce s negativním testem. Pokud bude test pozitivní, nemůže se dítě zúčastnit prezenční výuky v MŠ. Rodič je povinen, objednat své dítě na RT-PCR testy. Pokud bude tento test negativní, může se dítě zúčastnit vzdělávání v MŠ. Při pozitivním testu se rodič spojí s dětským lékařem a neprodleně výsledek testování oznámí v MŠ.

Prosíme rodiče, aby dítě na testování doprovázeli osobně a neposílali s nimi sourozence. V šatně se může provádět výtěr jen jednomu dítěti, ostatní čekají před šatnou na značkách. V šatně 1. třídy mohou být pouze dva rodiče s dítětem, ostatní vyčkají před šatnou druhé třídy.

Pokud se dítě nezúčastní testování ve stanovené dny, bude mu testování provedeno následující den. Prosíme rodiče, aby nám v tomto případě zavolali, kdy s dítětem přijdou do MŠ, aby byl přítomen pracovník, který dítě otestuje.

Rodiče budou s dítětem přicházet do MŠ do 8:00 hod., pak bude probíhat desinfekce obou šaten.

 

Statistiky

Online: 5
Celkem: 667922
Měsíc: 5520
Den: 204

Archiv

Kalendář
07 / 2021

Fotoalbum