Jdi na obsah Jdi na menu

ŠVP 3. den

Dobrý večer,opět vás zdravíme ze školky v přírodě,děti spokojeně chrupou,paní učitelky už taky půjdou do hajan.

Dnes dopoledne jsme pro děti uspořádaly sportovní a soutěživé zápolení v několika disciplínách - hod míčkem,přetahování lanem,kop na  branku,házení kroužků,slalom s míčkem na pálce a na chůdách.Děti dostaly sladkou odměnu a potom si už hrály,společně s dětmi z Višňovky.

Dnes oslavila své páté narozeniny Eliška Daňová a tak jí děti zazpívaly naši narozeninovou písničku,popřály a Eliška za to dětem dala bonbonky.

Pěkné počasí přálo odpolednímu výletu.Pěšky jsme došli do Dřevíkova u Veselého kopce a odtud jsme pokračovali autobusem do Trhové Kamenice, kde děti dostaly zmrzlinku a potom jsme se vrátili autobusem zpět do penzionu.Pan řidič byl moc hodný a zastavil nám mimo zastávku,abychom to neměli tak daleko.

Děti byly spokojené,ale taky pěkně unavené.Usnuly skoro hned po pohádce na dobrou noc.

Zítra budeme hledat poklad a plnit úkoly a odpoledne uspořádáme velkou diskotéku nejen s tancem,ale také hrami a soutěžemi.

Dobrou noc,vaše učitelky.

 

Statistiky

Online: 5
Celkem: 748375
Měsíc: 4162
Den: 179

Archiv

Kalendář
06 / 2023

Fotoalbum