Jdi na obsah Jdi na menu

protiepidemická opatření v MŠ

Vážení rodiče, žádáme Vás a zároveň Vás prosíme, abyste nás informovali v případě, že Vaše dítě přišlo do kontaktu s osobou, které vyšli testy na Covid -19 pozitivně a dále jednali tak, jak to ukládá ministerstvo zdravotnictví ve svých nařízeních a dbali pokynů od hygieny.

Mateřská škola se řídí nařízením ministerstva zdravotnictví i nařízením ministerstva školství, které se týkají protiepidemických zásad a opatření a je naší povinností ohlásit každý případ nákazy na KHS v Pardubicích.

Chceme chránit nejen všechny děti, jejich rodiče a příbuzné, s kterými žijí ve společné domácnosti, ale chceme chránit i své zaměstnance, kteří dennodenně s dětmi pracují, ať to jsou učitelé , tak i provozní zaměstnanci. V případě, že nám nenahlásíte výskyt nákazy ve Vaší rodině a nebudete dodržovat doporučení hygieny a nedáte své dítě testovat, ohrožujete všechny tyto jmenované osoby.

Dodržujte proto nadále tyto zásady:

  • nosit v prostorách školy roušku
  • dodržovat rozestupy 2 metry
  • při vstupu do budovy si důkladně dezinfikovat ruce
  • dávat dětem roušky v podepsaných igelitových sáčcích pro nošení při spojování dětí
  • přivádět děti do školky do 8,00, pak se prostory školy dezinfikují
  • odvádět děti po obědě ve stanoveném čase -  ve 12,00 hod
  • hlásit výskyt onemocnění Covid-19 v rodině, v které pobývá Vaše dítě

Děkujeme, společně to určitě zvládneme.
Fišerová Šárka ředitelka školy

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 748378
Měsíc: 4159
Den: 179

Archiv

Kalendář
06 / 2023

Fotoalbum